Home / O nas

O nas

Jesteśmy grupą osób którym zdrowie nie jest obojętne!

 

Ewa Borek

Ewa Borek

MD, MBA, Ekspert z 18-letnim doświadczeniem w zakresie badań klinicznych, systemu refundacji i oceny technologii medycznych oraz komunikacji.  Realizowała prowadzone z rozmachem projekty reputacyjne, wśród których warto wymienić projekty. Autorka licznych publikacji w prasie branżowej, poruszających tematykę z zakresu usprawnienia systemu ochrony zdrowia. Ekspert aktywnie wspierający organizacje pacjenckie. Prowadzi własną firmę doradczą.

clemi

Clementine Zielińska

Trener jogi oraz technik oddechowych i relaksacyjnych, łowczyni uśmiechu, propagatorka szczęścia, wielbicielka zdrowego trybu życia i pysznego odżywiania. Na co dzień szczęśliwa mama Królewny Morelki I.

 

natalia

Natalia Pancewicz

Pomysłodawczyni i współwłaścicielka BITE HEART- projekt freakowo żywieniowy, pasjonatka zdrowej diety, gotowania i nowinek pokarmowych, managerka gastronomii – www.facebook.com/BiteHeartfood

IMG_3376

Matvijewna Grządkowska

Szczęśliwa i spełniona mama, zwolenniczka i propagatorka zdrowego odżywiania oraz aktywnego trybu życia. Lubi obserwować ludzi i zarażać ich uśmiechem.  W wolnych chwilach biega, czyta i czaruje w kuchni.

 

daria

 

Daria Występek

Fizjoterapeutka, masażystka i instruktorka fitness, ciągle się szkoli i poszerza swoją wiedzę. Zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach tworzy swoje kosmetyki, biega, czyta i przygotowuje wegańskie posiłki.

 

 

Masz swój sposób na zdrowy tryb życia? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami?

Napisz do nas, chętnie poznamy Twoją historię.

Nie czekaj, zadbaj o zdrowie!

 

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie współtworzenia treści prosimy o kontakt na adres:
kontakt@halozdrowie.pl
lub numer telefonu 48 22 4659512 (poniedziałek – piątek 10-18)

 

Informacja dla domów mediowych, agencji interaktywnych i brokerów internetowych – w sprawie informacji o możliwości reklamy w naszych serwisach prosimy kontaktować się z nami pod adresem:
kontakt@halozdrowie.pl

UE